У запорізькому Палаці спорту ПАТ «ЗАБ» фінішував традиційний Меморіал В’ячеслава Гаврилова, присвячений пам’яті колишнього голови правління ВАТ «Запорізький завод феросплавів». Ця людина в свій час чимало зробила для становлення чоловічого баскетбольного клубу в Запоріжжі.

Цим турніром чотири клуби вітчизняної Суперліги завершували підготовку до чемпіонату України. Тріумфально пройшли змагальну дистанцію «Черкаські мавпи», здобувши перемоги над господарями – БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» – 75:65, МБК «Миколаїв» – 95:69 та харківським «Політехніком» – 82:77.

Друге місце посів «Політехнік», в активі якого перемога над запоріжцями – 84:75, а от миколаївцям харків’яни поступилися – 81:86. Третім фінішував МБК «Миколаїв». БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG», хоча і виборов вольову перемогу над миколаївцями – 92:87, але за різницею очок у матчах між харків’янами, запоріжцями та миколаївцями, задовольнився четвертою сходинкою підсумкової таблиці.

Не виключено, що на діях гравців запорізького клубу позначилася відсутність у двох перших матчах керманича команди Валерія Плеханова, який захворів. Через травми не могли допомогти й травмовані Максим Терянік і Богдан Ясіненко, а основний центровий Валерій Анісімов уже під час турніру перехворів на ангіну.