Керівництво авіакомпанії позитивно оцінило розвиток аеропорту Запоріжжя

Генеральний директор авіакомпанії SkyUp Євгеній Хайнацький відвідав будівництво нового терміналу після зустрічі з міським головою Володимиром Буряком. Він відзначив позитивні зміні, які відбулися в аеропорту з часу його останнього візиту.

– Влітку ми подивилися, як розвивається ваше місто і зокрема аеропорт. Ми тоді сказали: якщо ви зробите смугу, якщо ви зробите термінал – наша компанія зайде сюди і більше ніколи не вийде. Наразі ми вже забазували у запорізькому аеропорті наш літак. Наша авіакомпанія довірила його вашому місту та аеропорту. Це знак великої довіри і гарантія того, що у вас все гаразд, – сказав Євгеній Хайнацький.

o_1dpl5tqu4ocnplt6khs18r31j

Під час візиту керівник компанії SkyUp ознайомився з ходом робіт на будівництві. Наразі в терміналі завершують оздоблювальні роботи та монтують обладнання багажного терміналу. Як розповів виконуючий обов’язки директора КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» Олексій Дубревський, будівельні роботи планують завершити в грудні. Після тестування термінал почне повноцінно функціонувати. З літа минулого року, завдяки тривалим переговорам вдалося значно розширити географію польотів.

– З новими рейсами компанії SkyUp ми збільшимо пасажиропотік у перспективі він зросте на 120 тисяч пасажирів. Крім того, за дорученням міського голови Володимира Буряка ми завжди звертаємо увагу на доступність нових авіарейсів, аби кожен запоріжець мав змогу подорожувати літаками, – зазначив Олексій Дубревський.

o_1dpl5tqu4lto1osj11aujc31kcd1m

Нагадаємо, масштабні зміни в запорізькому аеропорту почалися в 2016 році зі стартом реалізації програми розвитку аеропорту Володимира Буряка. За 2 роки вже майже добудований новий термінал, капітально відремонтовано злітно-посадкову смугу. Зросли пасажиропотік та кількість рейсів із Запоріжжя. З відкриттям нового терміналу їх стане ще більше. Запоріжці зможуть дешево мандрувати Україною та відкрити для себе нові країни.

o_1dpl5tqu419ue1ccnhq01aso3931g

Читайте також: У Запоріжжі планують відкрити нові авіарейс