Мешканцям багатоповерхівки за адресую вулиця Базарна, 20, не дають жити комунальні проблеми

Роками невеличкий двір потопав у непотребі та побутових відходах, що виносили з прилеглих кафе та ринку. А сам будинок вже десятки років не знав ремонту. По допомогу у вирішенні цих питань люди звернулися до депутата міськради та представника команди Володимира Буряка Ігоря Чумаченка.

– Проблему зі стихійним звалищем за адресою вже вирішено. Члени земельної комісії, яку я очолюю, та інші депутати міськради пішли людям на зустріч та дозволили шляхом порушення об’єкту благоустрою огородити прибудинкову територію залізним парканом. Сміття, що вже назбиралося там, також було прибрано, – розповів Ігор Чумаченко.

Мешканці дому кажуть, що у дворі стало не лише чистіше, але й безпечніше, адже на територію перестали потрапляти безхатьки та люди у нетверезому стані. Однак ще не вирішена небезпечна ситуація з аварійними деревами, яких чимало на прибудинковій території. Нещодавно одне з таких дерев впало на гараж. Крім того, сам будинок також у аварійному стані.

– Наш дім було збудовано у 1954 році, і за цей час він жодного разу капітально не ремонтувався. Покрівля будинку протікає роками, фасад руйнується, прямо цеглини випадають, частково обрушуються балкони. Поточного ремонту ми також десятиріччями не бачили, хоча керуюча компанія «Місто для людей», яка обслуговує наш будинок, призначила нам завищений тариф у 7 грн. Так, щомісяця ми платимо по 500-700 грн з квартири, але ніякі роботи по дому не виконуються, – поділилася мешканка будинку Карина Ільїна. – Також хотілося б, аби нам допомогли з благоустроєм території. У домі проживає багато дітей, хочеться, щоб у нас з’явився дитячий майданчик. Ми дуже сподіваємося на допомогу Ігоря Чумаченка у вирішенні цих питань.

Депутат та мешканці будинку домовилися зустрітися ще раз через тиждень.

– Маємо вирішити питання щодо доцільності створення тут ОСББ та обговорити разом з представниками компанії «Місто для людей» тариф для цього будинку та що було зроблено на зібрані компанією кошти. Також обговоримо питання благоустрою території, – резюмував Ігор Чумаченко.