Сума доходів від платників Запорізької області до бюджету зросла майже на 12 мільйонів, сягнувши 155 млн. грн. Про це «ЗС» повідомили в Головному управлінні ДФС у Запорізькій області.

 

Цього року до бюджету Запорізької області надійшло 154,9 мільйона гривень військового збору. Лише у травні з доходів платників до бюджету надійшло 32,6 мільйона, до випереджає минулорічні травневі надходження на 30 відсотків. Загалом на реформування і оборонну здатність Збройних Сил України запоріжці спрямували 34,4 мільйона, що на 28 відсотків перевищує тогорічні показники.

«Найбільш високий показник сплати з початку року у Вознесенівського району Запоріжжя – сума їх сплати сягнула 26,5 мільйона гривень, що значно випереджає показники інших районів. Зокрема, у м. Енергодарі ця позначка сягнула майже 16 мільйонів, Мелітопольський район збагатив бюджет на 14 мільйонів. У Шевченківському районі перераховано 10 мільйонів, а у Дніпровському районі Запоріжжя до бюджету перерахували понад 12 мільйонів. Показники по іншим районам: 9,5 мільйона – у Бердянському, 8,6 мільйона – у Комунарському, 5,7 мільйона – у Заводському, 5,1 мільйона – у Хортицькому, 3,4 мільйона – у Вільнянському, 3,3 мільйона – у Пологівському районі», – зазначається у повідомленні.

 

Згідно рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил ставка військового збору складає 1,5 відсотка. За його утримання та сплату відповідальними є роботодавці та платники податку з доходу.