Мабуть, навряд чи знайдеться людина, яка б не мріяла про власну оселю. Такий собі острівець спокою та затишку серед розбурханого житейського моря. Особливо, якщо доля зв’язала тебе з військовою службою. Адже казарма чи гуртожиток ніколи не замінять власної квартири.
І така заповітна мрія могла б здійснитися для військовослужбовців одного  з  підрозділів  Збройних Сил України. Кілька років тому держава виділила кошти на побудову житла для військових. Проте не так сталося, як гадалося…
Майже півтора мільйона бюджетних грошей шляхом підробки документів та внесення до офіційних паперів завідомо неправдивих даних поклав до кишені керівник одного з товариств з обмеженою відповідальністю, задіяного у втіленні проекту в життя. А будинок так і залишився незакінченим.
15 грудня 2012 року за матеріалами, зібраними працівниками управління державної служби з боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області, було розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) та ч.1 ст. 358 (підроблення або використання підроблених документів) Кримінального кодексу України. У зв’язку з тим, що згаданий громадянин переховувався від органів слідства, його було оголошено у державний розшук. 10 січня поточного року в аеропорту “Бориспіль” зловмисника було затримано.
За рішенням Запорізького апеляційного суду, згідно з ч.3 ст. 183 КПК України, стосовно затриманого було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з одночасним застосуванням застави. Після того, як він вніс необхідну суму у розмірі 344 100 гривень, підозрюваного відпустили на підписку про невиїзд.
Наразі слідство у справі триває. Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством зловмисника може чекати позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

ВЗГ ГУМВС України
в Запорізькій області