Днями працівниками військової прокуратури спільно з співробітниками управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю облГУВС було викрито злочин, який “полегшив” бюджет однієї з військових частин майже на 270 тисяч гривень.
Правоохоронці з’ясували, що колишній захисник Вітчизни, вийшовши на пенсію, вирішив спробувати себе у юридичній діяльності. Заснувавши приватне підприємство, яке займається правовими питаннями, колишній вояка запропонував товаришам, які залишилися на службі, стягнути з військової частини грошову компенсацію за не отримані продовольчі пайки. Як відомо, наразі держава не дуже переймається проблемами людей, які її охороняють.
Але суд не виправдав очікувань новоспеченого адвоката, залишивши позови про стягнення бюджетних коштів без задоволення. Але правник пішов іншим шляхом, щоб отримати перемогу будь-якою ціною. Він організував підробку судових документів, з використанням яких домігся перерахування на вказаний ним рахунок бюджетних коштів військової частини. Але афера виявилася марною.
За матеріалами міліціянтів військова прокуратура порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених статтями КК – “шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах” та “використання завідомо підроблених документов”.
Санкції статей доволі жорсткі – адвокату “посміхається” позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.