На цей раз з дев’ятою командою російської Прем’єр-ліги ФК “Краснодар”. Гра в турецькому Белеку показала – працювати підопічним Сергія Зайцева є над чим, хоча й відчувалась хороша організованість колективу. Наші земляки діяли від оборони, розраховуючи на контратакуючі дії – часом лідеру української першої ліги це вдавалося досить непогано, незважаючи на великі зміни в складі і різну ступінь фізичної готовності. Був наданий шанс проявити себе і потенційним новачкам.
Рахунок у матчі “Металург” відкрив у середині першого тайму, коли Ашраф реалізував безперечний пенальті. Підопічні Славолюба Мусліна атакували наполегливо і багато, проте оборона “Металурга” на чолі з Олексієм Шевченком діяла впевнено і безпомилково. Росіяни змогли відігратися лише на останній секунді поєдинку – нападник збірної Вірменії Мовсісян ударом із-за штрафної точно пробив низом у дальній кут – 1:1.
“Металург”: Шевченко, Імереков, Бойко, Матеус, Дудник, Нестеров (к), Ашраф, Пісоцький, Штурко, Ланас, Відллер. На заміну виходили: Жуніор, Сидорчук, Рудика, Каськов, Ромаріо, Педро, Ковалевський, Ульянов.
Наступний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині “Металург” проведе сьогодні (24 січня) з “Шахтарем” з Караганди.