«Запорозька Січ» продовжує розповідати цікаві факти про серіали, які зараз демонструються на ТБ-каналах

Так, нещодавно широкому загалу телеаудиторії продемонстрували серіал із саркастично закрученим сюжетом. Про мрію мільйонів обивателів – коли «падає з неба» 1 мільйон баксів. І щоб зайвий раз показати жебрацький прошарок нашого населення, за сюжетом до бідного студента додали ще професії вчителя та… журналіста. Це і є 3 головні герої-кролики, які за задумом місцевих олігархів повинні були наввипередки «з’їсти їхню капусту» – чий «кролик» першим це зробить, той товстосум і виграв спір

Це перший детектив від «Кварталу 95». До того ж, серіал став дебютом режисера Михайла Савіна. За час зйомок серіалу, а тривали вони 51 знімальну зміну (найдовший робочий день був 18 годин), режисер схуд на 12 кілограмів.

– Я цього не планував, просто для мене кілька місяців були як один великий знімальний день. У цей період у мене не було ані сім’ї, ані друзів, і весь час займала робота, – розповів він.

Багато сцен знімали на території аеропорту Жуляни. А от для студентського містечка знімальним майданчиком стала Податкова академія України, що розташована в Ірпені. Мальовнича церква, яку купує один з олігархів, розташована в с. Буча – на час зйомок в ній не проводили богослужінь.

За сценарієм в будинку журналіста передбачався собака. Однак в реальному житті Дмитро Суржиков (в серіалі грав роль журналіста) їх боїться, тому і в кадрі постав без пса. Двоє інших «кроликів» – Тетяна Коновалова (вчителька) та Костянтин Темляк (студент).90629088_523373878609818_1495666028040945664_n

Були під час зйомок і містичні форс-мажори. Так, в аеропорту загубився брелок, який за сценарієм має носити одна з героїнь. Зйомки довелося через цю дрібницю призупинити.

– Чесно кажучи, це була катастрофа. Ми підняли на вуха всі сувенірні лавки в окрузі. Уже навіть замислювалися власноруч виточити його з дерева або відлити з гіпсу. На щастя вже через пару годин знайшли ідентичний брелок у сувенірній крамниці на Андріївському узвозі, – ділиться режисер Михайло Савін.

А під час репетиції сімейної сварки головних героїв пішов такий сильний дощ з громом, що режисер вирішив одразу ж знімати ці кадри.

Був у серіалі і музичний супровід, де прозвучали хіти у виконанні Марії Чайковської та гурту «Беz обмежень».

Варто зазначити, що зйомки серіалу «Мишоловка для кота» проходили одночасно з іншим популярним серіалом «Папік». Тому актрисі Дар’ї Петрожицькій, яка виконувала головні ролі в обох серіалах, довелося бувати на двох знімальних майданчиках одразу. Зірка не приховує, що іноді на сон залишалися лічені години.90904425_142069800571432_4465479490516025344_n

Дар’я Петрожицька народилася 31 травня 1991 року в Чернігові у театральній родині. Її батьки разом працювали в Драматичному театрі ім. Шевченка. Батько закінчив інститут Карпенка-Карого, професійний актор (заслужений артист України). У 2007 році в 43 роки помер від інсульту. Мати за спеціальністю балерина й також акторка.

З дитинства Дарина захоплювалася співом і танцями. З 4 років почала грати на сцені Чернігівського театру. Першою роллю був маленький ангел. Після грала в численних дитячих виставах.

У 2008 році закінчила загальноосвітню школу в Чернігові. Потім Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого за фахом «актор театру і кіно» і почала працювати в Київському академічному театрі юного глядача на Липках. В кіно почала зніматись з 2013 року, і це вже була її 19 роль. Заміж вийшла в 20 років. На сьогодні є розлученою. Зараз бере участь в телепроєкті «Голос країни».

Читайте також: Відома запорізька піаністка розважає аудиторію на карантині онлайн