На Запорізькому напрямку активних бойових дій противник не вів, але обстрілював позиції наших військ із мінометів, реактивної та ствольної артилерії, вів контрбатарейну боротьбу. Крім того, угруповання противника додатково посилено сформованим танковим батальйоном на танках Т-62, – повідомляє ЗОВА.

З Кримського півострова рф перекидає свої сили – не лише сухопутні війська, а й  повітряний та морський компоненти. Також відомо, що в бік Мелітополя з Криму проїхала колона військової техніки – близько двох десятків тентованих вантажівок і стільки ж установок залпового вогню “Град”.

Російські військові будують третю лінію своєї оборони, перекидають підкріплення, аби закріпитися та утримати свої позиції на півдні України. Інженерні підрозділи окупантів замінували узбережжя Каховського водосховища. Це все  свідчить про те, що росія намагатиметься тримати окуповані території під своїм контролем.

З цією ж метою ворог активізував трансляцію пропагандистських інформаційних матеріалів на окупованих територіях через засоби телерадіомовлення.

____

Посилання на наш Телеграм-канал