На сьогодні, 14 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться більш ніж 21 тисяча абонентів у 72 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 290 абонентів у селах Новопокровка та Чистопілля Пологівського району, яке було порушене на ранок 13.05.2022.

Разом з тим, минулої доби сталося пошкодження у електромережах м. Запоріжжя, внаслідок чого без енергопостачання залишився 101 споживач (відновити електропостачання планується сьогодні).

Активні бойові дії на інших територіях унеможливлюють проведення аварійно-відновлювальних робіт.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться майже 70 тисяч абонентів у 88 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби внаслідок обстрілу були пошкоджені розподільний та ввідний газопроводи низького тиску у м. Оріхів.

Разом з тим, у тому ж м. Оріхів минулої доби були усунуті завдані раніше того ж дня внаслідок обстрілу пошкодження розподільних газопроводів низького тиску.

Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Протягом минулої доби інформація щодо нових пошкоджень об’єктів життєзабезпечення не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. У м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

За наявною інформацією внаслідок чергових ворожих обстрілів, що сталися 12.05.2022, у м. Гуляйполе пошкоджено 8 багатоповерхівок та близько 10 приватних житлових будинків. Ступінь завданих пошкоджень уточнюється.

____

Посилання на наш Телеграм-канал