Продуктивний відпочинок під час обідньої перерви допоможе ефективно попрацювати в другій половині дня та не почуватися втомленим ввечері

Їжте правильну їжу

Обідня перерва – законний час працівника, щоб відпочити та відновити сили. І повноцінний обід – чудове джерело енергії. Щоб підживити мозок, їжте рибу, овочі, цільнозернові продукти, шоколад. Вони допоможуть сконцентруватися та підтримати продуктивність протягом робочого дня.

Сходіть на прогулянку

Якщо ви постійно працюєте в офісі, виділіть 10-15 хвилин на те, щоб залишити свій комп’ютер та змінити обстановку. Можна прогулятися парком або просто пройтись по вулиці. Якщо погода не дозволяє – то можна погуляти в торговому центрі, роздивляючись вітрини, або навіть побалувати себе покупками. Це дозволить змінити обстановку і розім’ятися після тривалого сидіння на одному місці.

Займіться фізичними вправами

Відвідайте тренажерну залу чи басейн під час обідньої перерви. Фізична активність всередині дня бадьорять і спричиняють викид адреналіну, дозволяють боротися зі стресами і краще зосереджуватися. Якщо часу небагато, а до спортзали далеко добиратися – зробіть невелику зарядку: покрутіть головою, піднімайте ноги, зробіть нахили в сторони і не забудьте про гімнастику для очей.

Подрімайте

Короткий сон вдень має масу переваг, так що, якщо у вас є можливість трохи подрімати, зробіть це. Доведено, що навіть 10-15 хвилин дрімоти «оживляють» організм. Крім того, сон допоможе розкласти всю інформацію, яку ви отримуєте за день, по поличках та сконцентруватись на важливих завданнях.

Поспілкуйтесь з колегами

Обід – гарна можливість для дружнього спілкування з колегами, які зі строгих і відповідальних співробітників вмить перетворюються на звичайних приємних людей. За чашкою чаю або кави можна обмінятися життєвим досвідом, обговорити нові ідеї. Однак, одразу домовтеся не пліткувати про інших колег та не обговорювати робочі проблеми.

Почитайте

Дозвольте собі відпочити від думок та від надмірного спілкування, та почитайте книгу або журнал. Крім нових знань або цікавих фактів, ви даєте своїм очам відпочити від монітора та тренуєте мозок, занурившись в іншу тему.

Читайте також: Що треба знати запоріжцям, які хочуть завести вдома щура