Темні кола під очима – далеко не косметична проблема

Це може бути симптомом досить небезпечних захворювань. Тому при появі синців під очима варто одразу звернутися до лікаря із захворювань нирок

Зазвичай ці cинці супроводжуються, так званими, «мішками», які виникають після сну і проходять до другої половини дня. На проблеми з нирками вказує ще й часте сечовипускання і «стрибання» тиску. Захворювання цього органу тривалий час можуть не проявлятися, тому кола під очима можуть бути практично єдиним симптомом, який допоможе виявити проблеми зі здоров’ям на ранній стадії.

Захворювання підшлункової залози

Крім синців під очима проблеми з цим органом можуть проявлятися у вигляді больових відчуттів в області підшлункової залози, виникненні пігментних плям, а також змін стану шкіри. Наприклад, вона без зрозумілої причини може стати сухою або навпаки жирною. Людина може скаржитися на нудоту і блювоту.

Паразити

При появі глистів може боліти і здуватися живіт, порушуватися процес спорожнення. Людина в цей період відрізняється підвищеною дратівливістю, погіршенням здатності концентруватися. Діти можуть навіть почати гірше вчитися в школі.

Синдром хронічної втоми

Це захворювання абсолютно не нове, але в останні роки молоді люди все частіше стикаються з подібною проблемою. Одним із його проявів є синці під очима. Крім того, людина вкрай швидко втомлюється, постійно хоче спати у світлий час доби, але не спить ночами. Хворий стає неуважним. Зазвичай, недуга зачіпає тих, хто працює вночі, через що збивається режим сну і неспання.

Порушення метаболізму

Причин порушення обміну речовин може бути безліч, наприклад, дефіцит основних вітамінів, неправильне харчування, різке схуднення. Але одним із симптомів цього стану вважаються кола під очима. Самостійно приймати курс вітамінів суворо заборонено. Це можна робити тільки після аналізу крові і відвідування лікаря.

Читайте також: У Запорізькій області коронавірус забрав життя ще понад 10 людей