Під час нинішнього карантину багато людей налякані і напружені

Стрес пригнічує імунітет і робить наш організм більш вразливим до хворобТому важливо взяти себе в руки і заспокоїтися.

Журнали Psichologies і «Телеграф» запропонували низку способів пережити важкі часи. 

  1. Необхідно привчати себе радітиОптимізм – справа практикитому потрібно свідомо шукатипомічати і запамятовувати тещо радуєОдин зі способів – ставити позитивні питанняПрактично в будьякій ситуації можна запитати себещо хорошого є в цьому досвідіЦе швидкий спосіб змінити свій настрій і думки.
  2. Погане так само ціннеяк хорошеНе потрібно соромитися або заперечувати свої переживанняКожне випробування дає шанс стати сильніше.
  3. Здатися кращеніж битися об стінуБільшість важких життєвих ситуацій неможливо пояснитиїх можна тільки пережити і поступово забутиТількино ми припиняємо шукати розумне поясненнянапруга йде.
  4. Переносити увагу з себе на іншихЗосередившись на іншихлегше зрозумітищо ваші особисті проблеми нічим не відрізняються від проблем інших людейі вони перестають тиснути.
  5. Любитиа не боятисяВ кінцевому підсумку всі емоції зводяться до основнихлюбові і страхупричому вони не можуть існувати в душі одночасноВибираючи любовлюдина витісняє страх зі своєї душіякщо навпаки – все глибше занурюється в пучину жахуде немає місця любовіКожен раз в нападі страху можна говорити собі«Я обираю любитиа не боятися»Цю мантру можна використовувати як аутотренінг.
  6. Необовязково знати причину проблемищоб знайти її рішенняЗамість того самокопання корисніше подуматияк саме можна змінити ситуаціющо склалася, і пережити важкі часи.
  7. Життя не зводиться до проблемІ наявність здоровяжитласімїдрузів – уже чималий привід для задоволення життям.
  8. Якщо щось не виходитьпотрібно зробити це інакшеНавіть незначне відхилення від звичної рутини дає відмінний результат і надихає на подальші зміни.
  9. Живіть сьогоденнямМайбутнє залежить тільки від васвоно не визначається вашими помилками і невдачами в минуломуУ ваших силах зробити його краще або гірше.
  10. Визначтеяким ви хочете бачити своє майбутнєНайчастіше уявляйте своє майбутнє – якщо ви можете його побачитипочути або відчутиви можете його створити.
  11. Дайте відповідь на запитання «За що я вдячний життю»Найдуховніше і найвище почуттявідоме людині– це почуття вдячностіПоки ви живіви можете все змінитиВідчувати і висловлювати подяку – не означає задовольнятися малима тільки визнавати існування доброго у вашому життіУсвідомлення цього надихне вас на подальші досягнення.
  12. Памятайтещо подібне притягує подібнеТільки ви керуєте своїм настроємі він не має залежати виключно від зовнішнього успіху і добробуту.

Читайте також: Чому запоріжцям слід додати айву в свій осінній раціон