Мобільний телефон – незамінний помічник сучасної людини

За допомогою додатків на Android або iOS можна планувати свій день, стежити за переліком завдань, вести облік часу або отримувати натхнення. Представляємо список кращих додатків для продуктивної роботи.

Streaks (Mac, iOS)

Це простий і ефективний застосунок для створення списків справ, який допомагає виробляти звички. Він заохочує виконання певних завдань (максимум – 12), а також мотивує користувача повторювати їх із заданою періодичністю. Таким чином можна розвинути навички в тих областях, в яких ви хочете бути продуктивними.

TickTick (Mac, iOS, Windows, Android, Chrome, Firefox)

Цей додаток для створення списків справ можна встановити не тільки на пристрої від Apple, а й на смартфони з ОС Android. TickTick підтримує природну мову, в ньому є нагадування, і його можна синхронізувати з електронною поштою та календарями.

Toggl (Mac, iOS, Windows, Android, Chrome, Firefox)

Toggl – простий, але ефективний додаток для обліку робочого часу, він рятує фрилансерів, які працюють над кількома завданнями одночасно. Він не тільки враховує, на що ви витрачаєте час, а й показує, скільки годин зайняв конкретний проєкт.

Pocket (Mac, iOS, Windows, Android, Chrome, Firefox, Safari)

Додаток для збереження закладок – Pocket допомагає не втрачати посилання, до яких ви хотіли б повернутись, він збирає статті, які ви плануєте прочитати.

Feedly (Mac, iOS, Android, Windows, Chrome, Firefox)

Ця програма для тих, хто читає багато онлайн-ресурсів і хотів би зібрати їх в одному місці. Feedly формує новинну стрічку з цікавих вам джерел, щоб ви нічого не упустили. У ньому також є спеціальні функції для командної роботи.

Forest (Mac, iOS, Android, Chrome)

Ця програма допомагає дотримуватись плану і не відволікатись від справ, використовуючи ігрову форму: вона пропонує вирощувати дерева, які можуть загинути, якщо ви зайдете на сайти з чорного списку. Якщо ви, наприклад, години витрачаєте в YouTube і не можете від нього відірватись, додаток Forest утримає вас від спокуси.

SleepTown (Mac, iOS, Android, Chrome)

Ця програма від творців Forest допомагає виробити здорові звички для сну, керуючи містом. Якщо виконувати всі цілі: лягати спати і вставати вчасно, можна розблокувати рідкісні будівлі у додатку. Це підсвідомо штовхатиме вас до здорового режиму сну.

Freedom (Mac, iOS, Windows, Android, Chrome)

Ще один додаток проти прокрастинації. Freedom – це сервіс, який блокує програми та сайти на всіх ваших пристроях. Він дозволяє додати в чорний список вебсторінки, які знижують продуктивність, а якщо буде потрібно – і весь інтернет. У ньому можна обмежити доступ на сайти і навіть включити блокування на випадок, якщо вашої сили волі не вистачить.

Woven (Mac, iOS, Windows)

Це календар з інтелектуальним плануванням, груповими опитуваннями і шаблонами подій, які дозволяють перебирати варіанти, щоб знайти зручний для всіх час. Woven синхронізується з Google, G Suite і Office 365, щоб зберігати всі необхідні календарі в одному місці.

Habitica (iOS, Android, Chrome, Firefox)

Продуктивність – це чудово, але чому б не зробити її веселішою? Habitica – це програма, яка перетворює виконання завдань на RPG-гру. Нагороди та покарання в Habitica мотивують вас дотримуватись довгострокових і короткострокових цілей в роботі, контролі за здоров’ям і повсякденному житті.

Daylio Щоденник (iOS, Android)

Якщо ваша продуктивність безпосередньо залежить від настрою, то варто спробувати Daylio. Це простий щоденник, який дозволить відстежувати зв’язки між вашими повсякденними справами і емоційним станом. Ви можете навіть нічого не записувати, просто обирайте потрібні іконки.

Microsoft OneNote (iOS, Android)

Додаток OneNote покликаний замінити традиційну паперову записну книжку. Основні завдання у нього ті ж самі: нотатки, списки справ, нагадування і збереження творчих ідей. Особливо зручно в ньому робити замальовки, а також працювати зі сканами, картинками та скриншотами.

Читайте також: Як схуднути – прості правила від відомого дієтолога