16864163_1398277436903809_5778554697000473243_nУ ці дні Київ приймає чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. В ході змагань проходить відбір кандидатів у збірні команди України для участі в чемпіонаті світу, Європи, Європейському молодіжному олімпійському фестивалі та Кубках Європи серед юнаків та дівчат до 18 років.
Запорізькі дзюдоїсти заробили чотири медалі і відразу двом спортсменам вдалося стати чемпіонами України.
У ваговій категорії 81 кг золото завоював Дмитро Пилипенко, а у категорії +90 кг — Володимир Касянок.
Програвши у фіналі тільки земляку – Володимиру Касянку, срібним призером чемпіонату країни у вазі +90 кг став Сергій Ковбасюк. Бронзу завоював Артур Гладун — 90 кг.
За крок від медалі зупинився Сергій Васильєв, який посів п’яте місце в категорії 73 кг Сьомими стали Владислав Прийма (60 кг) і Роман Худолеєв (66 кг).
В загальному заліку команда Запорізької області посіла перше місце серед юнаків до 18 років.