19 березня в інституті імені В. Сташиса КПУ відбулася зустріч учасників проекту “Правозахисник року” – практикуючих адвокатів та нотаріусів і “сталевого голосу країни” – співака Арсена Мірзояна зі студентською молоддю та школярами ЗОШ № 15 на тему: “Я знаю свої права!”.
Під час зустрічі адвокати, нотаріуси дали молоді відповіді в практичній площині, що робити, коли: відбувається обшук у твоєму приміщенні; раптово чуєте наказ: “Відчиніть – міліція!”; тебе затримали за вчинення адміністративного правопорушення; ти в кімнаті для затриманих; викликають у райвідділ міліції; живете у цивільному шлюбі; як не втратити спадщину та інші.
Відповіді надавали учасники проекту “Правозахисник року” адвокати Олексій Терновий, Руслан Балковий та нотаріус Оксана Головатенко.
Співак Арсен Мірзоян також навів приклади зі свого життя, коли він стикався з різними питаннями в правовій площині. Учасникам зустрічі роздали правоосвітні буклети.
Після зустрічі всі охочі в рамках Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою змогли безкоштовно виміряти тиск очей на безконтактному приладі, наданому офтальмологічною клінікою “Візус”.