18 березня о пів на сьому годину вечора до оперативно-рятувальної служби МНС надійшло повідомлення від рибалок, які потребували допомоги.
Надзвичайна ситуація сталася на Каховському водосховищі між с. Благовіщенка та с. Іванівка Кам’янсько-Дніпровського району. На відстані 500 метрів від берега на відірваній крижині дрейфували сім рибалок. За допомогою катера на повітряній подушці “Марс 700” бійці МНС вийшли в акваторію водосховища, щоб врятувати людей. Згодом було проведено ретельне обстеження криги Каховського водосховища. В ході повторної перевірки території було знайдено ще одного чоловіка. У постраждалого спостерігались симптоми переохолодження. Після транспортування на берег він був направлений до Кам’янсько-Дніпровської центральної районної лікарні.
За день до цього, 17 березня, в тому ж районі на відстані 700 метрів від берега під кригу провалилися двоє рибалок. Чоловіки поверталися з риболовлі, раптом крига під ними почала тріскатися, обидва опинилися у крижаній воді. Один з рибалок зміг вибратися самотужки. Діставшись берега, він звернувся на риболовецьку станцію с. Благовіщенка. Там його обігріли та надали першу долікарську допомогу. Другий рибалка, за словами постраждалого, до берега дістатися не зміг. Співробітники райвідділу МНС здійснюють постійний моніторинг прибережної водної акваторії з метою виявлення безвісти зниклого громадянина.
За матеріалами прес-служби ГУ МНС України в Запорізькій області