Поліція продовжує документувати наслідки ворожого обстрілу на території Запорізькій області.

28 квітня, рашиські військовослужбовці здійснили обстріли одразу у декількох районах. Внаслідок збройної атаки пошкоджено цивільну інфраструктуру. Попередньо встановлено одну загиблу людину.

Російські загарбники продовжують грубо порушувати закони та звичаї війни.

У четвер зафіксували обстріли у селищних пунктах на території Комишуваської та Гуляйпільської територіальних громад.

На місці події працювали правоохоронці, оглядали територію, документували факти руйнувань від обстрілів, фіксували завдані збитки.

Від обстрілів пошкоджено житлові будинки місцевих мешканців та цивільна інфраструктура. Обстрілюючи мирних жителів, окупанти влучили по будівлі спального корпусу інтернату Комишуваської громади.

obstril3

Внаслідок ворожого обстрілу по цивільній інфраструктурі Комишуваської громади постраждалих немає. Проте у Гуляйпільському районі встановлено інформацію щодо однієї літньої жінки, яка загинула від отриманих осколкових поранень.

За обома фактами воєнних злочинів поліцейськими зібрані матеріали та передані до УСБУ в Запорізькій області для вирішення питання щодо відкриття кримінальних проваджень за ч. 1 та ч. 2 ст. 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни».

Поліція Запорізької області продовжує працювати у посиленому режимі та фіксувати кожен факт злочинної збройної агресії проти мирного населення.

Правоохоронці вживають відповідні заходи реагування на усі повідомлення, у тому числі щодо обстрілів, появи підозрілих осіб на вулицях міст і населених пунктах.

____

Посилання на наш Телеграм-канал