Відтепер в Запорізькому дитячому ботанічному саду доглядають не лише за рослинами. З початку війни там створили зоохостел, де тимчасово оселилися ще й чотирилапі — коти та собаки. Їх туди принесли ті, в кого немає змоги нині доглядати за домашніми улюбленцями. В тому числі й вимушені переселенці. Про відкриття зоохостелу повідомляє Запорізька міська рада.

Так, в гості до хвостатих підопічних ботанічного саду завітали надзвичайники та зоозахисники. Привезли чотирилапим корм.

У ботсаду тепер не лише доглядають за рослинами. Тут опікуються і тваринками. Дарують їм свої тепло та ласку. З початку війни через зоохостел, створений при цьому закладі, вже пройшли більше півсотні тварин.

– Ми дуже хочемо допомогти цим тваринкам, бо ми всі любимо тварин, розуміємо, що вони залишені напризволяще, ніхто їм не може допомогти. Є в нас у Запоріжжі люди, які цим займаються, але як показує практика, тварин більше, ніж людей, які ними опікуються, тому ми приймаємо на утримання тварин, які опинилися в скрутній ситуації, – зазначила директорка міського дитячого ботанічного саду Тамара Єрьоміна.

Кожен чотирилапий чекає на свою люблячу родину. Тож, якщо ви в пошуках вірного та грайливого друга, знайти такого можна у міському дитячому ботанічному саду. Крім цього, підтримати зоохостел можна і кормом, адже усі котики та собаки потребують щоденного годування.

____

Посилання на наш Телеграм-канал