Через пильність співробітників оперативного відділу Кам’янської виправної колонії №101 попереджено доставку забороненої речовини до засуджених. Так, близько 11.40, під час патрулювання території, співробітники оперативної групи помітили на дільнці зовнішньої забороненої зони, як зупинилося авто, із заднього вікна якого невідома особа намагалася здійснити постріл з арбалета в бік охоронної зони.

Помітивши співробітників установи, авто намагалося втекти. Після переслідування авто було зупинене та в ньому затримані громадяни А. та Л. із Запоріжжя. На задньому сидінні автівки лежав арбалет зі стрілою до нього, на якій було скотчем прикріплено пакунок з невідомою речовиною рослинного походження, а в нижній білизні громадянина Л. було виявлено пакунок з невідомою речовиною кристалічного походження.

Як зазначив в.о. начальника установи  майор внутрішньої служби Сергій Ткач, на місце події негайно була викликана оперативно-слідча група Вільнянського відділення поліції Пологівського відділу ГУНП України в Запорізькій області. Наразі проводиться відповідна перевірка.