Вже більше, ніж півроку в будинку №2б на проспекті Металургів дощить прямо в під’їзді. Навесні у п’ятиповерховому будинку був проведений капітальний ремонт даху. Але вже за кілька місяців стався буревій, який зірвав частину дверей, що ведуть на дах, над під’їздом №2. Тому тепер дощ та сніг тут постійні гості. Наслідки такої “вентиляції” відчувають мешканці усіх поверхів. Люди жаліються – через це у квартирах сирість та грибок.

– Я живу на п’ятому поверсі. Після буревію зірвало частину дверцят, тому зараз нам прямо зі сходового майданчику видно небо, – розповідає мешканець будинку №2б на проспекті Металургів Євген Кіріянов. – Тепер для дощів та снігу перепонів немає — усе ллється до під’їзду та квартир. Коли на вулиці злива — вода біжить між сходами суцільним потоком. У моїй оселі з’явився грибок, сусіди теж скаржаться. Ми зверталися до служби “15-80” та до нашої керуючої компанії – “Запоріжремсервісу”. Усюди відповідь — у плані ремонт стоїть, проте коли він буде виконаний — ніхто не знає.

Сусідка Євгена на сходовому майданчику Алла каже, що воду доводиться вибирати власноруч, аби та не потрапила до осель. А на усі звернення в аварійну службу їй також відповідають лише проханням зачекати. Жінка показує полущені стіни та електричний щиток, до якого, лише уявіть, і стікає уся вода.

Борюся з негодою, як можу: підставляю відра, тази, вибираю воду ганчірками. А як інакше? Якщо не прибереш — вода буде і в квартирі. Килимок біля дверей постійно плаває. До того ж, ось поруч електрощиток. Ним також стікає вода, і наслідків ми не знаємо. Вже півроку чекаємо на ремонт. У службі “15-80” зі мною розмовляють ввічливо, однак відповідей дати не можуть, – зізнається мешканка будинку №2б на проспекті Металургів Алла Боровік.

У керуючій компанії кажуть — ймовірною причиною пошкоджень стали недобросовісні інтернет-провайдери, які неналежним чином встановлювали своє обладнання:

– На Металургів, 2б, минулого року був проведений капітальний ремонт покрівлі. Однак за кілька місяців інтернет-провайдери, коли встановлювали обладнання, не розрахували вагу приладдя, тому під час непогоди його зірвало разом із частиною покрівлі. Постраждав так званий “грибок” — надбудова, і двері на дах. Щойно погодні умови поліпшаться, будемо виправляти ситуацію. Ремонт цієї ділянки включений до плану на 2018 рік. Орієнтовно це другий квартал року, однак не виключено, що така можливість з’явиться раніше, – запевнив директор КП “Запоріжремсервіс” Запорізької міської ради Сергій Ращепкін.