Стартував проект у Мелітопольській виховній колонії 27 березня. До вихованок колонії приїхали народні артисти України Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко. Артисти ознайомитись з умовами побуту вихованок колонії. Гостей позитивно вразило ставлення співробітників до вихованок, відкритість та щирість останніх. Дівчата приготували яскраві номери художньої самодіяльності. Атмосфера під час свята була на високому емоційному підйомі, адже не щодня неповнолітні засуджені та співробітники установи зустрічають у своїх стінах зірок.
Артисти побачили серед вихованців справжні таланти. Вони подарували дівчатам величезний торт, порадували присутніх гумористичним віршем про жінок. Було весело, всіх вразила простота, щирість та відвертість у спілкуванні з Володимиром Мойсеєнком та Володимиром Данильцем.
“Ця установа зовсім не схожа на колонію, це просто реабілітаційний центр для підлітків. Ставлення педагогічного колективу, адміністрації колонії дуже доброзичливе. Помітно, що вони переймаються долею кожної дівчини. Хочеться відзначити – в колонії є талановиті діти. Головна задача – відкрити талант та розвивати його”, – зазначили артисти.
Видатний дует пообіцяв взяти неофіційне шефство над установою.
Прес-служба Управління ДПтС України в Запорізькій області