За наявною інформацією в області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 740 домоволодінь.

На сьогодні, 25 липня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання майже 18 тисяч абонентів у 73 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 26 родин у 2 населених пунктах на території обслуговування Вільнянського міжрайонного РЕМ, порушене напередодні.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському та Кам’янсько-Дніпровському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

Ситуація із газопостачанням без змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться більше 226 тисяч абонентів у 268 населених пунктах області. Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 261 та частково 7 населених пунктів (у т.ч. міста Бердянськ та Приморськ Бердянського району, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар Василівського району, Мелітополь Мелітопольського району, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак Пологівського району).

Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.