У Запоріжжі планують розширити кількість послуг міських філій центру надання адмінпослуг

Місто розраховує отримати державну субвенцію на розвиток центрів надання адміністративних послуг. Про це йшлося на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому. Так, планується залучити субвенцію з державного бюджету на закупівлю обладнання для оформлення паспортів, посвідчень водія, оформлення реєстрації транспорту тощо.

– За кілька років за рахунок коштів бюджету міста, тобто громади Запоріжжя, ми створили мережу Центрів надання адміністративних послуг, які тепер є у кожному районі. Було значно збільшено кількість послуг. Тепер розраховуємо отримати підтримку держави на продовження розвитку цих Центрів, – зазначив Володимир Буряк.

На сесії міськради планують внести зміни до існуючої програми розвитку Центрів надання адмінпослуг, щоб звернутись за отриманням субвенції з державного бюджету. Загалом планується залучити 5,9 млн. грн. Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради.

Окрім цього, продовжується відновлення в рамках Надзвичайної кредитної програми згорілої міської школи № 53 та Малої гуманітарної академії. Фінансування цих об’єктів відбуватиметься цього року.

У 2021 році розраховуємо завершити відновлення школи №53, яка постраждала від пожежі. Продовжуються роботи й у Малій гуманітарній академії. Також маємо отримати кошти на реконструкцію Міського палацу дитячої та юнацької творчості, але тут, скоріш за все, буде потрібно більше часу для виконання робіт, – сказав Володимир Буряк.

Читайте також: Медики Запоріжжя отримають додаткові премії