Жінку з дітьми забрали до притулку для постраждалих від домашнього насильства

Подія сталась в будинку по вулиці Відродження. Правоохоронці отримали виклик про домашнє насильство. Чоловік, який зателефонував поліцейським, повідомив, що його дружина вчиняє насильство і погрожує пошкодити майно.

На місці події з’ясувалось, що це не жінка вчиняє насильство, а зовсім навпаки, чоловік виявився домашнім тираном. Він нецензурно лаявся при дітях, більше того, на їх очах душив дружину й виганяв її з квартири. Чоловік погрожував жінці навіть у присутності поліцейських.

Правоохоронці склали заборонний припис на домашнього тирана. Йому заборонили будь-яким чином контактувати з дружиною й дітьми впродовж 3-х днів. Але, не встигли працівники поліції поїхати, як чоловік тут же порушив усі заборони й продовжив знущатися над жінкою.

Приїхавши до родини вдруге, правоохоронці запропонували запоріжанці з дітьми поїхати в притулок для постраждалих від домашнього насилля.

Домашній тиран отримав протокол за насильство та невиконання заборонного припису. Він буде змушений сплатити штраф у розмірі від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або ж його відправлять на громадські роботи чи заарештують на строк до 7 діб, повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Читайте також: На запорізькому курорті продавали неіснуючі морепродукти