У різних районах Запоріжжя пройшли траурні заходи, присвячені Дню скорботи і пам’яті жертв війни в Україні. У цей день ми згадуємо про тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни.
Мітинг-реквиєм, присвячений Дню скорботи та пам’яті жертв війни в Українї, відбувся біля мемораілу “Скорботна мати”. У ньому взяли участь представники міської та обласної влади, городяни. До меморіалу поклали квіти, згадали загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.
Захід відбувся також біля пам’ятника в парку імені Академіка В. Я. Климова (Шевченківський район), де в 1942–1943 роках було розстріляно більше шести тисяч мирних жителів Запоріжжя. У ньому взяли участь голова районної адміністрації, представники районних ветеранських організацій, підприємств, організацій, установ району. За традицією шевченківці поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих мирних жителів і солдатів, що не повернулися з поля бою, хвилиною мовчання.
Квіти до братської могили на вулиці Очаківській поклали в Комунарському районі. Тут поховані 36 000 запоріжців, розстріляних у роки фашистської окупації.
У покладанні квітів взяли участь керівництво та працівники районної адміністрації по Комунарському району, представники районної організації ветеранів, міської громадської організації “Товариш”. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих.

За матеріалами сайту www.meria.zp.ua