Роботи з ліквідації наслідків руйнувань та консервації житлового будинку тривали більше 5 місяців та проводились у кілька етапів. Спеціалісти КП «Запоріжремсервіс» працювали на об’єкті практично щодня, коли проводити роботи дозволяла погода.

Спочатку, задля безпеки містян, була виготовлена та встановлена тимчасова огорожа, а також на рівні підлоги 1 поверху  облаштований дерев’яний каркас загальною площею майже 144 м. кв.

У грудні житловики приступили до консервування конструктивних елементів даху. Виконали роботи з монтажу стропильної системи покрівлі та покрили захисною плівкою 230 м. кв.

Аби захистити внутрішні стіни будинку від руйнувань під час негоди, було прийнято рішення провести їх консервацію. На площі 450 м. кв. було встановлено дерев`яний каркас та закрито захисною плівкою стіни зруйнованих квартир та під’їзду.

Фахівці комунального підприємства зазначають, всі роботи проводились згідно з рекомендаціями ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій». На об’єкті були задіяні 20 працівників підприємства та 9 одиниць техніки.