​​СБУ встановила весь особовий склад ізолятора тимчасового тримання «Токмацкого ГО ГУ МВД в Запорожской области»

Служба безпеки України проводить  системну роботу із нейтралізації внутрішніх загроз державній безпеці та виявлення колаборантів і зрадників у запорізькому регіоні.

За результатами слідчо-оперативних заходів встановлено особи всіх колаборантів і зрадників, які вступили до створеного окупантами ізолятора тимчасового тримання так званого «Токмацкого ГО ГУ МВД в Запорожской области».

За задумом російських кураторів, фейковий правоохоронний орган створений для каральних функцій, а не для охорони громадського порядку і громадської безпеки.

Псевдоутворення виконує завдання з придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованих територій Токмацького району через масові репресії, переслідування і незаконні затримання громадян.

У слідчому ізоляторі утримуються патріотично налаштовані українці. Зафіксовані випадки викрадення людей, до яких  в ізоляторі застосовуються психологічний тиск, насильство та погрози вбивства.

За наказом окупаційної влади, працівники ізолятора приймають участь у видворенні «неблагонадійних» громадян за межі тимчасово окупованих територій Запорізької області.

Так званий правоохоронний орган сформовано переважно з колишніх співробітників органів МВС, які були, або звільнені за службовою невідповідністю –  хабарництво, пияцтво, або зрадили присязі народу України.У ході проведення слідчо-оперативних дій співробітники СБУ зібрали беззаперечні докази дій керівника ізолятора та 9 його підлеглих, задокументували злочинну  діяльність і встановили місця їх перебування та маршрути переміщення.

Слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 та ч. 1 ст. 111-2 КК України. 

За вказаний злочин законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.

Викриття колаборантів здійснювалось за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.