18 грудня екіпажі Шевченківського району в радіоефірі отримали інформацію, що на вулиці Чарівній у дівчини з кишені поцупили мобільний телефон. Патрульні одразу прибули на виклик. Заявниця повідомила їм, що впала на вулиці, а невідома жінка зголосилася допомогти підвестися. Після чого дівчина виявила зникнення телефона, вона попросила її показати вміст кишень, на що та відмовилась і одразу сіла в автомобіль таксі.

Вже на вулиці Незалежної України патрульні зупинили автомобіль таксі, в салоні на пасажирському сидінні знаходилася жінка, яка підходила за прикметами.

При спілкуванні з водієм, патрульні дізналися, що він взяв замовлення на вулиці Чарівній, де громадянка одразу запропонувала купити в неї мобільний телефон Motorola у чорному корпусі, на дисплеї був малюнок або картинка (хлопця з дівчиною). Водій засумнівався в тому, що це її річ, вона не могла відповісти на дзвінки,  які постійно надходили на телефон, адже не могла зрозуміти, що виклики приймались за відбитком пальця. Після того як він відмовився, пасажирка забажала заїхати на центральний ринок, де вона зайшла до ломбарду.

На підозрювану згодом прямо вказала заявниця, як на жінку, після зустрічі з якою зник мобільний телефон. Громадянку запросили до Шевченківського відділку поліції для подальшого з’ясування обставин.