До суду направлено обвинувальний акт стосовно мешканця Запоріжжя, який за попередньою змовою з терористами забезпечував проведення незаконного референдуму з питання проголошення незалежності так званої «ДНР»

Прокуратурою Запорізької області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розслідуваному СВ УСБУ в Запорізькій області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 110, ч.1 ст. 258-3 КК України (вчинення умисних дій та здійснення закликів з метою зміни меж території або державного кордону України, та сприяння терористичній організації).

Під час досудового розслідування встановлено, що мешканець Запоріжжя, 1984 року народження, у період 2014-2016 років, за попередньою злочинною змовою з учасниками терористичної організації «ДНР», забезпечив проведення незаконного референдуму з питання проголошення незалежності так званої «Донецької народної республіки», а також здійснив розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, чим сприяв діяльності терористичної організації «ДНР».

Стосовно обвинуваченого обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Обвинувальний акт направлено до Шевченківського районного суду Запоріжжя.