Цього тижня співробітники карного розшуку Запоріжжя викрили трьох чолов’яг, які скоювали квартирні крадіжки.
Останнім часом різко почастішали заяви від городян про крадіжки речей з їх квартир, які були вчинені шляхом зламу замка вхідної двері у денний час. Співробітники карного розшуку міського управління провели ряд оперативно-розшукових заходів і затримали трьох зловмисників.
Троє чоловіків віком від 38 до 45 років підходили до під’їзду будинку та чекали, доки хтось не покине свою оселю. Впевнившись, що у квартирі нікого немає, крадії зламували замок вхідних дверей та виносили з приміщення коштовні речі. До речі, один з них залишався на вулиці та спостерігав за обстановкою, щоб, якщо що, дати приятелям сигнал.
Наразі доведена їхня причетність до скоєння двох квартирних крадіжок. Так, вони потрапили до квартири, розташованої по вулиці Грязнова, звідки викрали золоті вироби і планшетний комп’ютер на загальну суму понад 9 тисяч гривень. А за кілька діб – з квартири по вулиці Героїв Сталінграда вони поцупили гроші та мобільні телефони. Цього разу “прибуток” становив понад 2 тисячі гривень.
Слід зазначити, що двоє зловмисників вже притягувалися до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічних злочинів: один з них звільнився з місць позбавлення волі лише два тижні тому, а інший – трохи більше року. І тепер прагнення до легкого заробітку обернеться заслуженим покаранням.
– Відносно затриманих порушено кримінальну справу за статтею 185 КК – “крадіжка, поєднана з проникненням в житло”. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років. Двох чоловіків заарештовано, а третьому обрано запобіжний заход у вигляді особистого поручительства, – розповів “ЗС” заступник прокурора Жовтневого району Максим Шевченко.
До речі, у правоохоронців є всі підстави вважати, що на рахунку злодіїв не один злочинний епізод. Наразі триває досудове слідство.