4 травня в Запоріжжі до одного з районних судів надійшло клопотання на прослуховування телефонних розмов запорізьких волонтерів. Про це повідомив Рудольф Акопян – один з керівників вірменської діаспори міста, що активно надає гуманітарну допомогу бійцям та біженцям.

За словами Акопяна, судове клопотання надійшло до суду за заявою заступниці губернатора Злати Некрасової, яка очолює обласний гуманітарний штаб. У чиновниці є конфлікт з волонтерською спільнотою, який вже виплеснувся у публічну площину. Конфлікт пов’язаний з розподілом гуманітарної допомоги, який, на думку багатьох волонтерів, викликає підозри у крадіжках.

«Ну слухайте та допомагайте фронту як ми. Купляйте квадрокоптери, тепловізори, автівки для військових! Слухайте та конспектуйте! Коли ми переможемо – це буде законспектована перемога! А горе чинуш чекатиме розплата за кожну вкрадену копійку. Ще раз нагадую що наша волонтерська команда не має жодного відношення ні до гуманітарного штабу області, ні до будь яких державних установ. Тому це марна трата часу який краще використати за для нашої перемоги!», заявив Акопян.