У Запоріжжі триває проведення міських консультативно-правових зустрічей, організованих міською владою для запорожців пільгових категорій (пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, багатодітних сімей, студентів, безробітних тощо).

В ході міських консультацій, які проводяться кожен третій четвер місяця ДК «Орбіта», запорожці-пільговики можуть отримати безкоштовну правову допомогу. Сьогодні, 16 лютого, в ДК «Орбіта» пройшли чергові міські консультативно-правові зустрічі, які стали другими в 2017 році.

Фахівці різних галузей права надавали консультації городянам, яких цікавили питання пільг та соціального захисту, пенсійного забезпечення, житлово-комунального господарства, спадкового, цивільного, трудового, земельного законодавства та інші.

На цей раз за юридичною допомогою звернулися тринадцять запорожців. На запитання городян відповідали представники ГУ Пенсійного фонду в Запорізькій області, спеціалісти юридичного відділу виконкому міської ради, управління з питань земельних відносин міської ради, управління праці та соціального захисту населення міської ради по Комунарському району і так далі.

Для зручності запорожців-пільговиків безкоштовні районні консультативно-правові зустрічі також сьогодні пройшли у всіх районах міста.