Обійшовся громаді кардиокомплекс 290 тис. грн. Закупили для відділення інтенсивної терапії та апарат штучної вентиляції легенів SV-300 . За словами завідувача кардіологічним відділенням Віктора Орлова, за останні роки в Україні зросла смертність від серцево-судинної патології. Однією з причин є пізня діагностика серцевих захворювань.  Одним з достовірних методів діагностики прихованої серцевої патології є велоергометрія. Цей метод дає можливість виявити у обстежуваного приховану коронарну недостатність, порушення ритму і встановити індивідуальну переносимість фізичного навантаження, що дозволяє чітко визначити в якому обсязі необхідно проводити лікування.

До складу велоергометричного комплексу входить: велоергометр Коревал, 12 канальний електрокардіограф з програмою стрес-тест навантаження, сучасний комп’ютер і принтер.

На апараті будуть обстежувати як пацієнтів стаціонару, так і хворих з амбулаторій.

Куплений апарат штучної вентиляції легенів, дозволяє підібрати хворому необхідний режим вентиляції легенів, проводити контроль стану хворого і має простий процес зняття з ШВЛ.