У Запоріжжі встановлять дорожні знаки та будуть фіксувати перевищення швидкості за допомогою спеціальних пристроїв

Міська влада Запоріжжя разом з патрульною поліцією взялися за вирішення питання зниження аварійності на дорогах міста.

Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», жахлива ДТП сталася цього тижня на вул. Ігоря Сікорського. Автомобіль «БМВ» збив 9-річного хлопчика, який помер від отриманих травм.

Місцеві жителі звернулися до влади з проханням вирішити ситуацію з небезпечною ділянкою, на якій все частіше трапляються аварії. Як варіант вони запропонували облаштування «лежачих поліцейських». Проте ця вулиця є магістральною, тож встановити там «лежачих поліцейських» не видається можливим, бо це заборонено стандартами.

Ситуацію, що склалася на цій вулиці та інших місцях підвищеної аварійності, сьогодні обговорили під час наради у Запорізькій міськраді.

– Основна причина ДТП – недотримання водіями правил дорожнього руху, найбільша біда – перевищення швидкості, через що неможлива аварійна зупинка та виконання безпечних маневрів, – зазначив заступник міського голови Запоріжжя Володимир Волобуєв. – Я дам розпорядження всім районним адміністраціям в найкоротші терміни опрацювати питання і встановити знаки, які б давали право працівникам поліції проводити заходи щодо контролю швидкісного режиму. По вулиці Сікорського знаки будуть встановлені на наступному тижні, далі – на Набережній магістралі, де також багато ДТП і звернень жителів. Фінансування в бюджеті є, обладнання у патрульної поліції також, тож водіям, які не дотримуються правил дорожнього руху, потрібно бути готовими до штрафів.

Керівник патрульної поліції Запорізької області Світлана Михайловська повідомила, що завдяки спеціальному пристрою TruCam щодня фіксується близько 35 порушень ПДД, пов’язаних з перевищенням швидкості.

– Цей пристрій переносний, тому ми можемо встановлювати його також на Прибережній магістралі та інших місцях, де високий рівень аварійності. Найближчим часом маємо отримати ще кілька таких приладів, – сказала Світлана Михайловська.