На вулиці Шкільний облаштують не лише сучасну дорогу та новий тротуар, а й зелену зону та велосипедні доріжки

У Запоріжжі продовжуються ремонтні роботи по вулиці Шкільній, що в Олександрівському районі.

шк3

Реконструкцію вулиці розділили на декілька етапів. Наразі роботи виконуються на ділянці між вулицями Фортечною та Першою ливарною. Там вже уклали новий тротуар, плитку, встановили нові бордюри та опори для зовнішнього освітлення, а також зупинковий комплекс, лавки та урни.

Міський голова Володимир Буряк сьогодні проконтролював, як проходять роботи.

шк2

– Все це дійсно потрібно було зробити. Робимо те, що необхідно запоріжцям. Адже поряд розташовані житлові будинки, магазини, пошта. Необхідно було оживити цю частину Олександрівського району, щоб люди мали можливість проїзду. Також у подальшому планується дещо розвантажити від транспорту проспект Соборний, вулицю Святого Миколая, – зазначив Володимир Буряк.

шк

Раніше на цій вулиці практично не було асфальту, а тепер його тут буде два шари. Укладати асфальт робочі почнуть у травні, а зараз готують основу під нього.

Найближчим часом проведуть озеленення прилеглої території вулиці – висіють зелений газон, висадять дерева та кущі.

шк4

Реконструкцію планують завершити в червні. Але зупинятися на цьому не збираються. Вже готовий проект на другий етап реконструкції ділянки від вулиці Першої ливарної з виїздом на Набережну. Однак реалізація цього етапу залежатиме від наявності фінансування, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, за розпорядженням міського голови Володимира Буряка, в травні комунальники мають розпочати масштабні роботи з ремонту доріг у Запоріжжі.

Читайте також: На одній із вулиць Запоріжжя перекриють рух транспорту.