Ще один банк долучився до Меморандуму про співпрацю в рамках реалізації державної програми кредитування малого бізнесу

Як писав сайт “Запорозька Січ”, у Запоріжжі в рамках міської програми виходу з коронакризи, розробленої за дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка, вирішили допомогти бізнесу з компенсацією відсотків за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». У серпні був підписаний Меморандум про співпрацю між міської владою та двома банками  – «Укргазбанком» і «Ощадбанком».

Сьогодні до цього Меморандуму долучився ще й “Укрексімбанк”. Документ про співпрацю підписали мер Запоріжжя Володимир Буряк та керівник запорізького філіалу банку Іван Лут, повідомляє пресслужба міськради.

– Вважаю, що державна програма «5-7-9» може стати стимулом для розвитку бізнесу, у тому числі й у нашому місті. Запоріжжя також вирішило зробити внесок у її реалізацію, компенсуючи 5% кредитної ставки по кредитах до 600 тисяч гривень. У серпні підписали відповідний Меморандум з «Украгазбанком» та «Ощадбанком». Приємно, що тепер до них приєднується і «Укрексімбанк», – сказав Володимир Буряк.

Керівник запорізького філіалу “Укрексімбанку” Іван Лут наголосив, що вони зацікавлені у співпраці з міською радою й за іншими напрямками.

– Наш банк приєднується до Меморандуму стосовно співпраці у реалізації державної програми «5-7-9». Ми також готові співпрацювати з містом за іншими напрямками. Головна спеціалізація нашого банку – великий бізнес, але міські ради також є надійними клієнтами, тому ми зацікавлені у співробітництві, – зазначив Іван Лут.

Нагадаємо, за дорученням мер Запоріжжя Володимира Буряка в квітні була розроблена програма виходу міста з коронакризи. Її готували спільно з провідними експертами для того, аби підтримати малий та середній бізнес, який найбільше постраждав через епідемію коронавірусу та введення карантину.Так, в рамках програми малий бізнес Запоріжжя до кінця літа звільнили від сплати єдиного податку.

Читайте також: Запорізька родина отримала трикімнатну квартиру