Міська влада веде перемовини щодо співробітництва з новими авіакомпаніями

У Запоріжжі обговорили перспективи розвитку туристичного бізнесу. Центральною темою обговорення став розвиток запорізького аеропорту.

За словами директора КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» Віктора Біскупського, цього року збільшилася кількість авіарейсів, а також значно зріс пасажирооборот.

Наразі з Запоріжжя виконується багато рейсів: 11 разів на тиждень – до Стамбулу, 4 рази на тиждень – до Варшави, 2 рази на тиждень – до Бургасу, щодня – до Мінська, 2 рази на тиждень – до Барселони, а також постійні чартерні рейси – в Анталію, Шарм-ель-Шейх, Даламан (новий напрямок до Туреччини). Найближчим часом збільшиться кількість авіарейсів до Варшави, а також планують відкрити нові напрямки.

Міська влада Запоріжжя зараз веде переговори з 15 авіакомпаніями для значного розширення географії польотів.

аеропорт

-Будівництво нового терміналу аеропорту, яке вже добігає кінця, дасть поштовх розвитку багатьох галузей міської інфраструктури. Пасажири побачать сучасний термінал, автоматизацію і спеціалізовану техніку. Але я хочу наголосити на тому, чого вони не побачать: наш аеропорт перейшов на нові міжнародні стандарти фінансової звітності. Розширюється географія польотів, з’являються нові рейси, нас уже починають впізнавати на міжнародній конференції авіаперевізників. Це високий рівень, і ми його досягли, – зазначив перший заступник міського голови Запоріжжя Сергій Мішок.

Нагадаємо, в Запоріжжі планують відкривати нові авіарейси. Наразі аеропорт «Запоріжжя» та SkyUp Airlines зацікавлені у поглибленні співпраці та розглядають варіанти нових рейсів.

У запорізького аеропорту вже є пропозиції щодо відкриття додаткових напрямків та рейсів від низки авіакомпаній після введення в експлуатацію нового пасажирського терміналу. Це Західна Європа, Азія, Близький Схід.

Будівництво нового сучасного терміналу планується завершити наприкінці року. Площа нового терміналу складе понад 12 тис. кв. м. Пропускна здатність – 400 пасажирів на годину, при цьому є внутрішні резерви для збільшення цього показника навіть до мільйона пасажирів на рік.

Читайте також: Перший літак з Запоріжжя до Барселони відправився з повним завантаженням.