У МФК «Металург» представили нових гравців

У новому сезоні в складі запорізької команди гратимуть захисники Сергій Рудика, Філіп Хамаха і Денис Білоусов, нападники Олексій Щебетун і Олексій Сидоров, напівзахисники Ігор Загоруйко, Андрій Гавриленко і Андрій Синицький, воротар Богдан Петриченко. Комплектація команди не завершена, тому будуть з’являтися ще нові футболісти.

Screenshot_143

У команди також новий головний тренер –  Іван Богатир. До тренерського штабу увійшли Григорій Негірьов, Олексій Годін та Руслан Галігузов.

Перед стартом нового сезону футбольний клуб підбив підсумки та досягнення команди. Як писав сайт «Запорозька Січ», у минулому сезоні команда була за крок до Першої ліги, але не пройшла. Після зняття зі змагань київського клубу «Арсенал-Київ», їх місце в Першій лізі зайняв МФК «Металург». Заступник міського голови Анатолій Пустоваров привітав команду та вболівальників з таким досягненням.

– Я впевнений, що команда буде показувати гарні результати. Ті напрацювання та ті можливості, які в нас є, дозволять «Металургу» проявити себе, закріпитися в Першій лізі та грати на перемогу, – підкреслив Анатолій Пустоваров.

Screenshot_145

Футболісти «Металургу» також отримали  медалі за «бронзове» третє місце у Другій лізі, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Screenshot_144

Нагадаємо, великий вклад у відродження футболу в Запоріжжі зробив міський голова Володимир Буряк. З його ініціативи був створений МФК «Металург», який відразу показав гарні результати. Мер активно вболівав за нашу команду та привітав їх з переходом до Першої ліги.