Запоріжжя – єдине місто в Україні, де їздить комунальний транспорт, прикрашений орнаментом вишиванки

Сьогодні, в День вишиванки, на лінію вийшли всі патріотичні автобуси, тролейбуси та трамваї, які є в Запоріжжі.

тв5

– Трамваї з корпоративним брендом «вишиванкою» почали виходити на лінії з 2016 року. На сьогоднішній день їх налічується 24 вагони. У 2016 році, коли було розпочато виробництво наших запорізьких трамваїв, був розроблений макет та кольорова гамма. З того часу будь-який комунальний транспорт – трамваї, тролейбуси, автобуси, який ми закуповуємо, отримуємо або капітально ремонтуємо, прикрашає корпоративний вишиваний орнамент, – розповів начальник трамвайного депо №1 КП «Запоріжелектротранс» Олексій Шатохін.

тв2

Спеціальний орнамент для запорізького транспорту розробив фахівець КП «Запоріжелектротранс».

тв

-Блакитний колір використовується на автобусах, на електротранспорті – переважно червоний, – підкреслив Олексій Шатохін.

тв1

Зазначимо, що в жрдному місті України немає транспорту «в вишиванках». Запорізький комунальний транспорт з патріотичним брендуванням був відзначений  на Всеукраїнській конференції корпорації «Укрелектротранс» та отримав перемогу.

тв4

Нагадаємо, наразі триває збірка 8-го трамваю запорізького виробництва. Він також буде прикрашений  корпоративним орнаментом у вигляді вишиванки.