Запорізький екіпаж та ще 3 з 7 українських команд прибули до міста Валанс до Франції для участі у гонці Rallye Monte-Carlo Classic.

Запорізький екіпаж представляє Роман Щипков та Олексій Бурбак.

Як повідомлялось, вперше за 111-річну історію найпрестижнішого світового чемпіонату ретро-автівок участь у ньому візьме українська збірна. Шість українських екіпажів отримали ліцензію на участь у змаганнях. До складу української команди увійшли 16 спортсменів, серед яких є й жінки. Вони змагатимуться на автомобілях «Запорожець» («ЗАЗ-965», «ЗАЗ 965-А», «ЗАЗ-966» та «ЗАЗ-968») 1961-1972 років випуску.

Наставником української команди виступить досвідчений фінський спортивний гонщик, чотирикратний переможець Ралі Париж – Дакар і двічі депутат Європарламенту Арі Ватанен.

Чемпіонат розпочнеться 31 січня в місті Валанс у Франції та завершиться 2 лютого в Монако. Перегони проходитимуть по складних гірських трасах.

Командор української команди, пілот запорізького екіпажу Роман Щипков розповів про те, як непросто було потрапити на ці змагання. Він зазначив, що зацікавити організаторів вдалося саме ексклюзивністю автомобілів «Запорожець» та їх історією.

Підкорювати гірські траси запорізькій екіпаж у складі пілота Романа Щипкова та штурмана Олексія Бурбака буде на «ЗАЗі-968» 1971 року випуску.
IMG_1549 IMG_1548