Питання з запорізьким аеропортом завершиться, коли всі документи будуть повернуті, а підрядник продовжить роботи на терміналі

Депутат міськради Олег Коломоєць зазначив, що ситуація з запорізьким аеропортом – це питання для Запоріжжя і громади занадто важливе. Сьогодні до нього прикута увага всіх: жителів міста, депутатського корпусу та міської влади. Головне, є повне розуміння, що аеропорт має залишитись у власності міста та працювати на громаду – це однозначна і консолідована позиція всього депутатського корпусу та міської влади.

– Минулого тижня ми почули коментар від міністра інфраструктури Криклія про те, що центральна влада дослухалась до позиції запоріжців і погодилась, що аеропорт має залишитись в Запоріжжі,  і він  має працювати на благо міста. Вже ніби все вирішується, але ми повинні розуміти, що питання буде закрите лише тоді, коли документи будуть повністю повернуті, і підрядники продовжать виконувати роботи, – вважає Олег Коломоєць.

Однак, у зв’язку з тим, що документи досі не повернуті, а судові засідання переносяться, на сьогодні це питання зависло, і знову починається саботаж роботи, зауважує депутат.

– Я вважаю, що це не припустимо. В нас в середу буде сесія, і там ми будемо знову підіймати це питання, будемо приймати звернення до Президента, Верховної Ради, Кабміну про недопущення такого тиску на міську владу і про недопущення, щоб центральні органи влади за запоріжців вирішували питання нашої життєдіяльності. Ніби-то уряд пішов назустріч, ніби-то публічно озвучена позиція, що так, немає претензій, але питання в тому, що буде по факту в діях. А дій поки що ми до кінця не бачимо, документи досі не повернуті, – розповів Олег Комолоєць.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, аеропорт та підрядник звернулися до правоохоронних органів з вимогою повернути в повному обсязі документи, що не стосуються справи, однак судові засідання, що стосуються передачі документів, постійно переносять. Це зриває продовження пуско-налагоджувальних робіт на новому терміналі аеропорту, і може стати на заваді відкриттю нових рейсів, продаж квитків на які вже почався.

Читайте також: Мера Запоріжжя Буряка спробують дістати будь-яким шляхом – політичний експерт