Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» потрапив до десятки кращих за кількістю перевезених пасажирів у 2018 році

За результатами минулого року, послугами запорізького аеропорту скористалися 400 тис. 326 пасажирів, що майже на 15% більше 2017 року.

За даними Центру транспортних стратегій, аеропорт “Запоріжжя” знаходиться в десятці кращих за пасажиропотоком у країні.  Вищі результати тільки у Києва, Львова, Одеси та Харкова.Screenshot_20

Нагадаємо, що з 2016 року в місті реалізується програма розвитку Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», одним з головних завдань якої є  збільшення кількості обслуговуваних рейсів і пасажирів.

Минулого року збільшити кількість пасажирів стало можливим завдяки відкриттю нових рейсів. Один з них – перший прямий регулярний рейс в Європу «Запоріжжя – Варшава» відомої польської авіакомпанії «LOT». Збільшилася кількість рейсів до Стамбулу, Мінська, Києва та ін. Розширюється чартерна програма.

В аеропорту будується новий сучасний пасажирський термінал. Проведення робіт на об’єкті контролюється міським головою Володимиром Буряком. Також виконується ремонт злітно-посадкової смуги. Протягом 2017-2018 років було відремонтовано більше 21,5 тис. кв. м. покриття та пройдено сертифікацію. Продовжується будівництво огородження навколо аеропорту, закуповується сучасне обладнання.

Наприкінці цього року планується завершити будівництво нового пасажирського терміналу. За підрахунками, це дасть можливість у перспективі збільшити пасажиропотік до мільйону людей на рік. Заплановано також продовжити ремонт злітно-посадкової смуги та оновити засоби навігації та посадки.