В аеропорту Запоріжжя працюватиме цілодобовий контрольно-санітарний пункт

Таке доручення дав сьогодні під час апаратної наради з заступниками мер Володимир Буряк. У випадку, якщо для його роботи необхідне додаткове фінансування, його виділять на завтрашній сесії.

Наразі у запорізькому аеропорті вживають усі необхідні заходи. Як розповів в.о. директора КП “Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” Олексій Дубревський, для санітарних літаків та тих, де можуть бути пасажири з Китаю, передбачена окрема епідеміологічна карантинна стоянка. Вона ізольована та не перешкоджає основній роботі аеропорту.

– Придбані засоби індивідуального захисту – рукавички, маски, дезінфікувальні розчини тощо. Кожен день проводиться санітарна обробка. Цілодобово працює фельдшерський пункт з необхідним устаткуванням та засобами індивідуального захисту підвищеного рівня – протиепідемічними (протичумними) костюмами. Вони потрібні, щоб захистити  співробітників аеропорту і тих, хто залучений до обслуговування борту. На сьогодні запаси індивідуального захисту активно застосовуються, замовили додаткову партію масок та дезрозчинів, а також спеціальні термометри. На підприємстві відпрацювали усі необхідні процедури, розроблені медико-лабораторним центром на повітряному транспорті. Є ізолятор для двох осіб та додаткові приміщення для випадків, коли буде необхідно буде ізолювати більше людей, – зазначив Олексій Дубревський.

Мер Володимир Буряк доручив раднику Валерію Еделєву виїхати в аеропорт та з’ясувати, що ще необхідно, щоб санітарний пункт працював цілодобово. Якщо для роботи необхідні додаткові кошти, їх виділять.

– Ми повинні захистити пасажирів і всіх працівників аеропорту, служби авіабезпеки, хендлінгової компанії, прикордонної служби. Обладнання в людей має бути, захисні костюми теж. До вечора мені доповісти про стан речей, – підкреслив Володимир Буряк.

Читайте також:  Мер Запоріжжя закликав депутатів виступити проти закриття тубдиспансерів