Наступного тижня в аеропорту «Запоріжжя» стартує ремонт основної злітно-посадкової смуги

У місті продовжується реалізація програми розвитку Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Наразі на завершальний етап вийшло будівництво нового терміналу та розпочалася підготовка до ремонту злітно-посадкової смуги.

Screenshot_377

Сьогодні запорізький аеропорт відвідав міський голова Володимир Буряк та проконтролював хід робіт.

Screenshot_376

– З 2 вересня розпочинаємо ремонтні роботи. Компанія «Онур» виграла тендер на виконання ремонту. Буде відремонтовано понад 54 тисячі квадратних метрів злітно-посадкової смуги, більше 27 тисяч квадратних метрів руліжної доріжки, 54,2 тисячі квадратних метрів перону аеропорту. Ремонт злітно-посадкової смуги має бути завершено 15 жовтня, – відзначив Володимир Буряк.

Як писав сайт «Запорозька Січ», на час ремонту основну злітно-посадкову смугу закриють, а аеропорт працювати не буде.

Screenshot_379

На своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» мер зазначив, що це завдасть незручностей пасажирам та вплине на прибуток підприємства, але ремонт потрібно робити, адже, в першу чергу, це безпека польотів.

Screenshot_380

Нагадаємо, сучасний термінал в аеропорту «Запоріжжя» планують добудувати та ввести в експлуатацію вже цього року. Його площа складає понад 12 тис. кв. м. Пропускна здатність – 400 пасажирів на годину, при цьому є внутрішні резерви для збільшення цього показника до мільйона на рік.

Вже зараз пасажиропотік у запорізькому аеропорту збільшується щомісяця. При чому, і на внутрішніх, і на міжнародних авіарейсах. У липні наш аеропорт побив два рекорди: за кількістю пасажирів та літако-вильотів.

Разом з тим, в аеропорту «Запоріжжя» збільшується кількість рейсів. Вже восени відкриються авіарейси до Києва, а також до Тель-Авіва.

Читайте також: Запоріжці зможуть дістатися з одного берега Дніпра на інший катером – розклад руху.