Запорізька міська рада та Державна служба якості освіти підписали Меморандум про співпрацю

У Запоріжжі проходить Друга національна конференція лідерів освіти «Модератори освітніх реформ 2.0». В рамках заходу мер Запоріжжя Володимир Буряк зустрівся з головою Державної служби якості освіти Русланом Гураком. Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між Запорізькою міською радою та Державною службою якості освіти.

На запорізькі заклади освіти очікує новий підхід перевірки ефективності. Механізм почне діяти вже з наступного року. Він сприятиме не лише підвищенню якості освіти, а й вдосконалюватиме внутрішню систему галузі. Однак для впровадження новаторських ідей необхідний надійний фундамент. І він у Запоріжжі є, впевнений міський голова Володимир Буряк.

– Якими виховають дітей, таким буде наше суспільство у майбутньому. Кожен повинен виконувати свою роботу. І я вважаю, що наші вчителі свою роботу виконують, – сказав Володимир Буряк.

З цим погодився голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак. Він відзначив, що конференція національного масштабу, яка проходить сьогодні в Запоріжжі – яскраве свідчення розвитку міських навчальних закладів. А підписання меморандуму дозволить об’єктивно оцінити якість запорізької освіти та врахувати це для подальшого вдосконалення.

Читайте також: Голова Верховної Ради оцінив новий термінал запорізького аеропорту