8 липня діткам вихованцям шкіл-інтернатів Запорізької області подарували цілий день літнього відпочинку та розваг. 200 дітей відпочили у кирилівському аквапарку.IMG_1905

Цей захід відбувся за ініціативи голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, Запорізької обласної державної адміністрації, а також за підтримки керівництва аквапарку «Острів скарбів» у смт Кирилівка.

За словами голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, який приїхав особисто зустріти дітей в аквапарку, цей захід – це результат об’єднання зусиль соціально відповідального бізнесу, обласної громади і державної влади.

«В чудовий літній день ми організували відпочинок для маленьких запоріжців, які потребують соціального захисту і турботи. Сьогодні з дітьми приїхала Тетяна Озерова, я вдячний Костянтину Брилю за те, що переймається цими питаннями. Через такі спільні проекти ми бачимо майбутнє України і можливість реалізації багатьох добрих проектів», – підсумував голова облради.

Тендер на організацію літнього відпочинку виграли три оздоровчі заклади: «Меотіда» у Приморську, «Факел» у Бердянську та «Лісова казка» у Кирилівці. Тож в літній період всі дітки-вихованці інтернатних закладів, а також діти пільгових категорій відпочивають у літніх таборах на березі Азовського моря за рахунок обласного бюджету. Два оздоровчих заклада – у Приморську та Бердянську – на минулому тижні відвідав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

«З обласного бюджету на закупку путівок в цьому році передбачено 16 млн. грн. Вже закуплені понад 24 тис. путівок. Втім, враження від розваг в аквапарку – це додаткова можливість подарувати дітям позитивні емоції», – зауважив голова обласної ради.

– Ми завжди раді таким ініціативам, адже ми досягли головної мети: діти щасливі, вони в чудовому настрої! Ми чекаємо нові пропозиції, – підкреслила директор департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Тетяна Озерова. – Приміром, вихованці Вільнянської школи-інтернату вперше відвідали аквапарк. Всім їм дуже сподобались дельфіни та морські котики в дельфінарії, а найяскравіші враження – від водних атракціонів, на яких вони провели один із щасливих липневих днів.IMG_1995_0

«Це вже 8-ма подібна акція і вони згодні продовжити добру традицію з проведення безкоштовних заїздів для дітей, які потребують особливого піклування», – зауважив засновник аквапарку «Острів скарбів» Тарас Чекурда.

– Ми живемо в складний час, а хочеться чогось доброго. Подібними акціями ми  намагаємось закладати в дітях фундамент позитиву, щоб в їхніх серцях було місце для любові, для добра, – підкреслив  Тарас Чекурда.

У цей день 200дівчаток та хлопців відвідали парк на воді, мали змогу покататися на водних гірках та відвідати виступ унікальних артистів дельфінарію.

Організатори переконані, що такий подарунок малеча запам’ятає надовго, а після вистави у дельфінарії, дехто навіть визначився із майбутньою професією.

– Я вперше побував у дельфінарії і в такому аквапарку. Мені дуже сподобалось, хочу тепер стати дресирувальником дельфінів, – поділився враженнями  восьмирічний Сашко.

А найкращою ознакою того, що відпочинок вдався на славу, було щире одноголосне дитяче  «Дякуємо!» всім організаторам цієї чудової поїздки.IMG_2011