В яслах-садку №194 «Кобзарик» по вул. Сталеварів, 29 у кожної групи відтепер є свій павільйон для ігор на повітрі. До цього тіньових навісів в дитсадку було всього два на шість груп.

Як розповів заступник міського голови Анатолій Пустоваров, до нього на особистий прийом приходили батьки дошкільнят з проханням вирішити проблему з тіньовими навісами в дитячих садках, на цю ж тему надходило багато звернень від городян. Тому міська влада пішла на зустріч людям і цього року прийняла масштабну цільову програму. Батьки і вихователі розуміють наскільки важливо, щоб маленькі запоріжці могли кожного дня гуляти на вулиці, дихати свіжим повітрям – і в дощ, і в сніг, і в пекуче сонце.

 – На програму, що була прийнята в місті цього року, виділено 12 мільйонів гривень. Вона масштабна і розрахована на три роки. Зараз в дитсадках міста більше 1000 павільйонів, половина з них потребує ремонту, майже 200 навісів требі зробити заново. Цього року буде встановлено 71 павільйон. Сьогодні чотири із них відкриваємо в дитсадку №194.

Як розповіла завідуюча дитячого садочка «Кобзарик» Лариса Лисечко, павільйони яскраві, надійні, великі – площею 40 м2. Зроблені із екологічно чистих матеріалів – дерево, металу, плитка із застосуванням сучасних захисних технологій.

 – Конструкція навісів має тверде покриття з плитки, закрита дахом, 3 стінами. Це дасть можливість покращити умови перебування дітей на прогулянці і організувати їхнє ігри при різних погодних умовах, – сказала вона.