На черговій сесії міської ради ухвалено рішення “Про створення комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”. Це рішення прийнято з метою забезпечення функціонування аеропорту як стратегічно важливого об’єкта для життєдіяльності обласного центру і підвищення його інвестиційної привабливості, зазначають депутати міськради.

 За рішенням сесії затверджено мінімальний статутний фонд комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” в розмірі 5,459 мільйона гривень. Окрім того, на праві господарського відання за комунальним підприємством “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” закріплено майно, що входило до складу цілісного майнового комплексу державного підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” на момент його передачі до комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя.

Також на сесії була прийнята державна цільова програма “Забезпечення належної та безперебійної роботи комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”. На її фінансування з міського бюджету виділяється 3,4 мільйона гривень. Реалізація цього документа дозволить поліпшити фінансове становище аеропорту. Виділені кошти підуть на погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати працівникам аеропорту (на сьогодні ця сума складає 2,5 мільйона гривень), проведення заходів для підготовки і проходження чергової сертифікаційної перевірки аеропорту (240 тисяч гривень), формування статутного фонду комунального підприємства (634 тисячі гривень).

Олексій Петренко