У конференц-залі готелю “Шератон” під егідою Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція народного депутата України Володимира Бандурова (Запорізький мажоритарний округ № 79).

Володимир Володимирович розповів представникам регіональних ЗМІ про початковий період роботи сесії Верховної Ради України сьомого скликання, відповівши на їхні численні запитання.
Народний обранець, передо-
всім, наголосив, що новий парламент розпочав свою діяльність у конструктивному руслі. Обрано Голову Верховної Ради, підтримано кандидатуру Прем’єр-міністра, запропонованого Президентом країни, створено парламентські фракції. До речі, фракція Партії регіонів, в якій працює Володимир Бандуров – найбільша, її чисельність – 210 депутатів.
Нині у фракціях ВРУ жваво обговорюються принципові законопроекти, що найближчим часом будуть винесені на засідання сесії.
Володимир Бандуров підкреслив, що депутати оновленого складу парламенту роблять все від них залежне, щоби він діяв спільно з Президентом і Кабінетом Міністрів задля подальшого поліпшення соціально-економічного розвитку України.
Прибувши цих днів до виборців свого округу, Володимир Володимирович побував у Василівському, Кам’янсько-Дніпровському, Оріхівському районах, в Запоріжжі, Енергодарі.
Відбулась зустріч народного депутата із головою облдержадміністрації, на якій, зокрема, йшлося про погашення кредитної заборгованості, проекти перспективних питань, що потребують нагального розв’язання на теренах області, тісну співпрацю усіх гілок влади.
За підсумками візиту народного депутата України в округ актуалізовано найголовніші проблеми: усунення підтоплень на береговій лінії Каховського водосховища (Кам’янсько-Дніпровський район); детальніше розроблення програми “Доступне житло”, адресна компенсаційна допомога жителям 30-кілометрової зони Запорізької АЕС (Енергодар); спорудження ДЮСШ і стадіону, активізація програми “Зелені інвестиції” (Оріхів); вчасне фінансування реконструкції Палацу спорту “Юність” (Запоріжжя) тощо.
Як зазначив Володимир Бандуров, під його особистим депутатським контролем перебуває хід розслідування резонансної ДТП у Василівському районі, в якій загинула молода жінка.

Анатолій БАБІЙ